Images-loading

Nadide Eğitim Kurumları

Anasayfa / Nadide Eğitim Kurumları
Images

Okulumuz

Images

Okul Öncesi

Eğitim bilimleri araştırmalarının ortaya koyduğu sonuçlara göre; çocuklarımız ilkokula başladığında zihinsel ve ahlaki gelişimlerinin yaklaşık %70’ini tamamlamış olmaktadır. İnancımıza göre ise; çocuk eğitimi, çok daha önceden başlar.

MİKAV erken yaşta alınan eğitimin önemine olan inancıyla 2012 yılı itibari ile 4 Kreş ve Gündüz Bakımevi ve bir Anasınıfı ile (İzmit Nadide Kreş, Kartepe Nadide Kreş, Başiskele Anasınıfı, Gölcük Nadide Kreş, Derince Minikler Akademisi) okul öncesi eğitim alanında 5 kurum ile hizmet vermektedir.

Hâlihazırda Gölcük, Başiskele, Kartepe, Derince ve İzmit’te hizmet veren vakfımızın hedefinde Kocaeli’nin 12 ilçesinin tamamında hizmet vermek vardır.

Okul öncesinden itibaren uygulanan "değerler eğitimi" ile çocuklarımızın ruhsal ve ahlaki gelişimlerine olumlu katkıda bulunulması amaçlanmaktadır. Bununla birlikte resmi müfredatın yanısıra sanatsal ve sosyal etkinlikler ile de çocuklarımızın kişisel gelişimleri desteklenmektedir.

Images

İlkokul

Eğitim-öğretimin her basamağının çocuklarımızın yetişmesindeki önemine inanan vakfımız, kreş ve okul öncesi eğitim ile başladığı eğitim-öğretim çalışmalarını bir adım daha öteye götürerek "Özel İlköğretim Okulu" alanında da faaliyet göstermeye başlamıştır.

2010 yılının Eylül ayında 210 öğrenci ile hizmet vermeye başlayan Özel Nadide İlköğretim Okulu; yoğun akademik çalışmalarının yanı sıra nitelikli spor eğitimi ve ahlaki değerler eğitimi programlarıyla çocuklarımızın, bedensel, zihinsel ve ahlaki gelişimini bir bütün olarak ele alan bir anlayışla faaliyetlerini sürdürmektedir.

Anasınıfı ve ilköğretim 1-8. sınıflarda eğitim vermekte olan okulumuz; futbol, basketbol, badminton, atletizm, yüzme ve judo gibi bedeni geliştiren kulüplerin yanı sıra satranç, ebru, drama ve değerler eğitimi etkinlikleriyle de öğrencilerimizin sosyal ve kişisel gelişimlerine katkıda bulunmaktadır.

Images

Ortaokul

Images

Lise

Nadide Eğitim Kurumları, hizmete başladığı 2009-2010 eğitim öğretim döneminden beri yakın hedefleri arasında tutmuş olduğu "Okulöncesinden Üniversiteye kadar Eğitim", "Kocaeli'nin her ilçesinde okulöncesi eğitim" sloganlarını kademe kademe hayata geçirmiştir Elhamdülillah.

Bu hedefler arasında yer alan "LİSE" hizmetimizin de dahil olduğu yeni yerleşkemiz için yer belirleme çalışmalarında sona gelinmiş olup proje çalışmalarına başlanmıştır.

Projelendirmenin kalitesinin inşa ve kullanım sürecindeki olumlu katkısının bilincinde olan Vakıf Yönetimimiz, titiz bir projelendirme sürecine girmiştir.

İlk karalama çalışmaları tamamlanan projemizde bir sonraki adıma geçilmiştir.

Bütün eğitim kademelerini ve sosyal donatılarını içerisinde barındıracak olan projemizin nihai halini büyük bir heyecanla bekliyor, dua ve desteklerinizi talep ediyoruz.

Images

İletişim Bilgileri

TELEFONMAHALLE
Özel Nadide İZMİT Kreş ve Gündüz Bakımevi +90 262 321 86 96 İzmit
Özel Nadide İlköğretim Okulu +90 262 346 70 70 Başiskele
Özel Nadide DERİNCE Minikler Akademisi Kreş ve Gündüz Bakımevi +90 262 229 16 18 Derince
Özel Nadide KARTEPE Kreş ve Gündüz Bakımevi +90 262 352 25 25 Kartepe-Suadiye
Özel Nadide GÖLCÜK Kreş ve Gündüz Bakımevi +90 262 413 33 11 Gölcük
Özel Nadide Eğitim Kurumları +90 262 346 70 70 Başiskele
Özel Nadide BAŞİSKELE İlkokulu Anasınıfı +90 262 346 70 70 Başiskele
MİKAV Kültür Merkezi +90 262 343 53 03 Başiskele