Images-loading

Eyüp Sultan Kuran Kursu

Anasayfa / Eyüp Sultan Kuran Kursu
Images

Senin de bir hafızın olsun

Senin de Bir Hafızın Olsun Projesi nedir?

'Senin de Bir Hafızın Olsun', Kur'an eğitimine devam eden hafız adaylarına maddi katkı olanağı sağlanması için düzenlenen bir bağış kampanyasıdır. Bu kampanya dahilinde bağışçı, her ay düzenli olarak yapacağı 250 TL bağış miktarıyla hafız adayımızın maddi ihtiyaçlarına katkıda bulunarak daha iyi koşullarda eğitimine devam etmesini sağlar.

Kurumumuz bağışçıyla, sadece yapmış olduğu bağış vesilesiyle irtibatta bulunmaz. Bağışçıdan alınan iletişim bilgileriyle özel ve dini günlerde hatırlanarak manevi bağı da güçlendirmeyi hedefler. Bu sayede Kur'an neslini geleceğe beraber taşıma noktasında, yine beraberce sağlam adımlar atılmış olur.

Nasıl Bağışta Bulunabilirim?

Kampanyamıza katkıda bulunmak isteyen bağışçı, http://www.eyupsultankurankursu.com veya http://www.islamilimleriakademisi.com adreslerindeki 'Bağışta Bulunma Talep Formu'nu doldurarak veya 0(262)413 11 33- 0(553)370 08 66 nolu telefonlardan talepte bulunabilir. Talebin değerlendirilmesi çerçevesinde bağışçıyla irtibat sağlanarak süreç başlatılır ve kurumumuzca hazırlanmış olan burs sertifikası gönderilir.

Bağışta Bulunduğum Öğrenci Hakkında Bilgi Edinebilecek miyim?

Kurumumuz bağışçıya; süreç başladıktan sonra, ilgili öğrencinin şahsi ve iletişim bilgilerini gönderir. Böylece öğrenciyle sürekli iletişimde olmasını sağlar.

Bağışta Bulunduğum Öğrenci Eğitimini Yarıda Bırakırsa Süreç Nasıl İşler?

Bağış yapılan öğrencinin hafızlığını tamamlamadan kurumumuzdan ayrılması durumunda yerine başka bir öğrenci ikame edilir.

Images

İletişim

Eyüp Sultan İslam İlimleri Akademisi

  • Piyale Paşa Mahallesi Süleyman Ateş Caddesi No:119 Gölcük / KOCAELİ
  • 0 (262) 413 11 33
  • 0 (553) 370 08 66